Aymara pruhovaný

Informace o chovu

Diskuze

Žádosti o podělení se se svými zkušenostmi apod

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9312":
Zdeněk
Senegalské proso: žluté – 39 Kč/kg (pěkné velké klasy); červené 49 Kč/kg; červené 2. jakost (70-80% zrna v klasech) – 39 Kč/kg; zrno 10 Kč/kg; Sépiová kost zlomky (2–20 cm) – 75 Kč/kg. Při odběru celých balení. Dodám až k Vám domů jen za 99 Kč. tel: 777848365; www.soukal.eu; e-mail: soukal@soukal.eu
Senegalské proso: červené 2. jakost (70-80% zrna v klasech) – 49 Kč/kg, žluté 1. jakost – 52 Kč/kg, červené 65 Kč/kg ...velké pěkné klasy (baleno po 15 – 18 kg). Sépiová kost Natur (nebroušená) – 125 Kč/kg; do 5 cm – 75 Kč/kg. Při odběru celých balení. Dodám až k Vám domů jen za 99 Kč.
www.soukal.eu ; e-mail: soukal@soukal.eu; tel: 777848365
xradius
Dobrý вешь [:tired:]
online pujcka český krumlov
Senegalské proso: červené – 69 Kč/kg, žluté – 62 Kč/kg ...velké pěkné klasy (baleno po 15 – 18 kg). Čirok červený – 5,50 Kč/kg. Sépiové kosti nebroušené malé (cca 5cm) – 95 Kč/kg. Sépiové kosti od 145 Kč/kg. Dodám až k Vám domů jen za 99 Kč.
www.soukal.eu ; e-mail: soukal@soukal.eu ; tel: 777848365
Oriflame
www.oricosmetics.cz Oriflame CZ

www.ori-cosmetics.cz Oriflame CZ

www.krasa365.cz Oriflame CZ

www.ori24.cz Oriflame CZ

www.orif24.cz Oriflame CZ

www.kosmetikaslevy.cz Oriflame CZ

www.vonavaprace.cz Oriflame CZ

http://oriflame24.shop.oriflame.cz/ Oriflame CZ
Čirok - mimořádná nabídka, jen za 5,90 Kč/kg, Akční cena platí při odběru min. 300 kg.
Sépiová kost - zlomky (netříděné) za 99 Kč/kg, Akční cena platí při odběru celého balení 10 - 12 kg. Nabídka platí do vyprodání nadbytečných zásob.Ceny jsou bez dph 15%.
Kontakt: www.soukal.eu, soukal@soukal.eu, telefon 777 848 365
helendvo
Dobrý den, mám samečka a samičku Aymar. Jsou už dost staří na to, aby mohli mít vajíčka. Nejsem zkušená chovatelka, proto bych se chtěla zeptat na pár věcí a poradit se s vámi. Už delší dobu pozoruji,jak oba hrabou na dně klece v podestýlce, proto jsem se rozhodla jim koupit budku. Rozměry vím, ale je nutné dělat v budce přepážku? Jaké vitamíny je vhodné koupit? A pokud nechci dále pokračovat v chovu nebo se tomu alespoň více věnovat, tak je nutné dát ptáčky okroužkovat? Děkuji za odpověď. :)
kamejla
Ahoj Barco moje aymara ma ty bile ostny taky.Nevis prosim nahodou co to je?Diky:)smiley
____________________________
kamejla
Nika
hrozne moc vam dekuju moc jste my pomohli smiley
Gabča
Pro Niku, mám aymarky dvě a jsou mnohem tišší než andulky, sice ráno když mě vítají a chtějí se proletět, tak pískají, ale není to nic strašného, asi jako nenakrmené morče :) Jinak si jen tak popípávají. Mám docela srovnání, protože mamčina andulka proti aymarkám zobák nezavřela.
Nika
Dobrej den četla jsem ze aymarove jsou tichi ptaci mohli by jste my ich porovnat treba s andulkami ? ci jsou tichci nebo ne protoze bidlim v malem byte a nechci aby byl sliset treba cez dvere Dekuji
Ivana37
Dobrý den, jsem z Havířova a nemůžeme nikde sehnat mláďátko Aymary pruhované. Nejlépe ručně dokrmeného. Nemá někdo kontakt na chovatele těchto ptáčků. Samozřejmě ze severní moravy.

ivana.fellerova@seznam.czIvana
____________________________
Dobrý den, chtěla bych požádat jetli někdo neví o chovatelích Aymary pruhované na severní moravě. Havířov, Karviná a jeho okolí.Nemůžeme nikde sehnat kontakt. Nejlépe ručně odchovaného ptáčka.
Gabča
Prosím, jaká má být rozteč mřížky pro aymaru, mám tu velkou klec, prostorově vyhovuje, ale rozteč je 1,5 cm, není to moc? Díky
Lenka Šťastná
Dobrý den, chystám se koupit jednoho samečka, našla jsem inzerát na http://zvirata.hyperinzerce.cz/ptaci/inzerat/4893846-aymara-pruhovany-nabidka-praha-5/

Na co si dát pozor při výběru? Děkuji za rady...
renata
Dobrý den,mám doma aymary a dala jsem jim budky aby zahnizdily,jeden par šedých aymar zahnízdil jako první mel celkem 3vajíčka ale všechny byli rozklované,další pár zelených aymar meli jedno a taky ho naklovali,modrý pár zatím sedí v budce ale nic nemají :) dostávají ovoce,vápník ve vode atd..nevíte někdo proč to delají?předem dík za odpověd..

1  
2  
3  
4  
5