Aymara pruhovaný

Informace o chovu

Diskuze

Diskuzní fórum

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1679":
Senegalské proso: červené 55 Kč/kg ; žluté – 45 Kč/kg (pěkné velké klasy) ; červené 2. jakost (70-80% zrna v klasech) – 45 Kč/kg. Sépiová kost zlomky (2–20 cm) – 85 Kč/kg. Při odběru celých balení. Dodám až k Vám domů jen za 99 Kč. tel: 777848365; www.soukal.eu; e-mail: soukal@soukal.eu
Eliška
Dobrý den, chci se zeptat- měla jsem andulku, po 14 letech zemřela a teď si budu kupovat aymarku, už ji mám zamluvenou, ale jde o to- andulka úplně totálně oklovala celou klec, dřív byla krásně bílá a já jsem se rozhodla ji nabarvit, ale nevím, co použít...bojím se vzít jentak nějakou barvu, aby se ještě neotrávila...prosím o radu :)
Lucinka opatrovatelka ay
ahoj, chci jen upozornit, že aymara není tak klidný a neagresivní papoušek. nás třeba kolvá a nchce jít na ruku. už jsou mu 2 roky. dá se s tím ještě něco dělat? aby alespoň šel na tu ruku.
Luke112
vše by bylo lepší prodiskutovat s veterinářem, mlže mít nějaké parazity nebo exem...
Zdar prosim o radu mam 6mesačnu Aymaru ale v poslednej dobe si začal trhat perie a akoby ho okolo hlavky svrbelo stale sa otira a občas sa malinko chveje akoby bola zima inak si hraje aje v pohode venujem mu hodne času tak neviem čo to je snad nič ale radšej sa opitam inak je plne ochočeny vitaminy dostava strava je pestra tak neviem poradi niekdo DAKUJEM.
Luke112
Zde můžete diskutovat o čemkoliv.